Tesettür Nişan Elbiseleri

Tesettür nişan elbisesi

Tesettür Nişan Elbiseleri Trendleri, Moda Olan 2016 Tesettür Nişan Elbiseleri Modelleri ve Nişanlık Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler


Tesettür nişan elbiseleri arasından seçim yaparken öncelikle amacına uygun seçim yapmanızı öneririz.Zira bazıları nişan merasiminde kıyafeti çok abartır yada çok sade neredeyse günlük kıyafet tarzından seçim yapmaktadır.Tesettür nişan elbiseleri seçiminde son derece titiz davranmanız gerekir bir nişan kıyafeti olduğunu unutmamanız gerekir.

Tesettür Nişan Elbiseleri Seçerken Bunlara Dikkat Edin !

Tesettür nişan elbisesi seçiminde genellikle zarif ve sade modeller başta olmak üzere vücudunuza tam uyum sağlayacak tesettür ruhuna uygun abiye modelleri arasından tercih yapılmalı.Nişanlık seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus çok vamp renkler ve modellerden kaçınılmalı bunun yerine akıcı kumaşlar seçilmelidir.

Bunların yanı sıra kişinin ten rengine uyum gösteren ve nişan merasimi yapılacak mekana uyumlu nişanlık modeli seçmeye özen göstermelisiniz.

Tesettür nişan elbiseleri

Tesettür nişan elbiseleri

En Çok Tercih Edilen Tesettür Nişanlık Çeşitleri

Tesettür nişan elbiseleri 2016 sezonunun başlıca modelleri balık nişan elbiseleri, prenses nişan elbiseleri ve a kesim nişan elbiseleri olduğunu söyleyebiliriz.Bunlar arasında seçim yaparken tesettür ruhuna uygun vücudunuzu sarmayan elbiseler olmasına dikkat etmelisiniz.

Özellikle balık elbise modelleri dar kesim olduğundan dolayı bu tip bir elbiseye karar verdiğinizde bunun dar olmaması gereklidir.Tesettürlü bayanlar için daha çok a kesim ve prenses kesim nişanlık elbise modelleri daha uygun modellerdir.

Tesettür nişan elbiseleri pelerinli

Tesettür nişan elbiseleri pelerinli

Tesettür Nişan Elbiseleri 2016 Trend Renkleri

Tesettür nişanlık modelleri birbirinden farklı renklere sahiptir.Nişanlığın rengine karar vermeden önce ten renginize uygun bir renk olmasına dikkat etmelisiniz.Çok koyu renkler kesinlikle tercih edilmemeli.Tesettür nişan elbiseleri için en uygun renkler pastel tonlarıdır.2016 tesettür nişan elbiseleri trend renkleri olan soğan kabuğu rengi, mint rengi, ekru, kahverengi ve bunlardan daha koyu olan mor tonlarıdır.

Tesettür nişan abiye elbiseleri

Tesettür nişan abiye elbiseleri

Tesettür Nişanlık Modeline Uygun Kumaş Türleri Nelerdir ?

Tesettür nişan elbiseleri için ipek organzeler, ipek satenler, ipek taftalar ve brokar kumaş tarzları en uygun kumaş çeşitleridir.Bu tür kumaş çeşitleri tesettüre çok yakıştığı için tesettür nişanlık modellerinde çok sık kullanılmaktadır.Bunun yanı sıra şifon ve uçuşan kumaş türleride nişanlık modellerine uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Tesettür nişan elbisesi

Tesettür nişan elbisesi

Tesettür Nişan Elbiseleri Seçiminde Bunlardan Kaçının !

İri motiflerden, çok sert kumaşlardan ve koyu renkli kumaşlardan kaçınılmalıdır.Tesettür ruhuna uymayan kesimler, çok abartılı olan nişanlık elbiseleri ve gereğinden çok daha sade elbiselerden kaçınmanızı öneririz.

Tesettür Giyim Kabini” olarak hazırladığımız en beğenilen ve en çok tercih edilen Tesettür nişan elbiseleri resimli galerimizi inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür  Nişan Elbiseleri Resimli Galerisi


Yorum Yap

Yorum yap

yorum