Tesettür Kombinleri 2016 Trendleri

Yeni sezon tunik kombinler 2016

Tesettür kombinleri 2016 sezonunda birbirinden şık, tarz kesim ve her bayanın stiline özgü tasarımlardan oluşuyor.


Bir bluz beğenirsiniz yada bir etek beğenirsiniz ayrı ayrı parçalardır ve bunları çok beğendiğiniz için alırsınız.Buraya kadar herşey kolay beğendiğini alıyorsun.Bayanları asıl zorlayan mesele kombin yapmaktadır özelliklede tesettürlü bayanların.Çünkü tesettürlü bayanlar kombin yapma konusunda bir hayli zorlandıklarını biliyoruz.Eşarp modeli, ayakkabısı, eteği yada aksesuarı hepsi birbiriyle ahenk içinde olması pek kolay bir iş değildir.Tesettür Giyim Kabini sizlere tesettür kombinleri 2016 yılında hangi renkler daha trend ve kombin yaparken hangi şartlara dikkat edilmesi gerektiğinin bilgisini vereceğiz.

Kombin Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettür 2016 kombinlerinde renkler alt üst takımlar kaplar hepsini bir bütün olarak ele alıyıyoruz.Tesettür kombinleri yaparken alt üst etekli bir kombin düşünelim ve eşarbın rengine varana kadar bir bütünlük sağlanmalı.Pantolon ve kaplardan oluşan kombinler ve içine uzun tuniklerle tamamlanıp bir bütün sağlayabilirsiniz.Yine bu kombine uygun eşarp çanta ayakkabı ve takıyla birleştirip renklerine uygun kombin yapılabilir.2016 tesettür giyim trendlerinde yine bohem tarz yani daha rahat parçalardan oluşan kombinler ön planda olacak.Bu tarzı yakalayabilmek için denim elbiseniz, rahat bir babet modeliniz ve düz sade şalınız ile renkler arasında uyum sağlayarak harika bir bohem görünüme sahip olabilirsiniz.

Tesettür bej kombinleri 2016

Tesettür bej kombinleri 2016

Desenli Etek Modelleri 2016 Sezonunda İstediği Çıkışı Yakalayacak Gibi

Desenli etek modelleri aslında bu sezonun sonlarına doğru bir hayli çıkış yakalamıştı.Fakat istenilen çıkışı 2016 tesettür modasında yakalayacağa benziyor.Çok tutulmasının sebebi eteklerin genelde hep aynı kesim ve düz renklerden oluşması desenli etek modellerinin daha farklı tasarımlardan oluşmasıydı.Ayrıca desenlerin içlerindeki renkler ile uyumlu bluz veya gömlek modellerinin çok olması da kombin yapma kolaylığını getiriyor. Bu nedenle desenli etekleri 2016 tesettür kombinleri arasında sıkça göreceğiz.

Desenli etek kombinleri 2016

Desenli etek kombinleri 2016

Ayrıca uzun kloş etek modelleri 2016 sezonda nostaljik renkli desenlerden oluşmakta.Nostaljik görünümlü renkli ve desenli eteklere lila renkleri yada açık mavi tonlarından oluşan gömlekleri kombin yaparak vintage bir tarza kavuşabilirsiniz.

2016 Tesettür Kombinlerinde Trend Olacak Renkler !

Tesettür kombinleri 2016 da renk seçimlerinin de soft tonlar pastel tonlar ve bunların yanı sıra bordolarla mavileri çok göreceğe benziyoruz. Tesettür kombinlerinde yaz aylarında sıkça tercih edilen açık renkler arasında pudra tonlar ve ekruların dayanılmaz ahengini göreceğiz.

Tesettür siyah-beyaz kombinleri 2016

Tesettür siyah-beyaz kombinleri 2016

Bu renklerin yanı sıra hem kış aylarında hemde yaz aylarında siyah ve beyaz kombinler yine trend olacak, bunun sebebi hem kolay kombine edilmesi hemde her aksesuara uygun olmasıdır.Kısacası siyah ve beyazın uyumuna kimse karşı koyamaz.

Sizler için hazırladığımız tesettür giyime dair yeni trend koleksiyonları ve tesettür kombinleri 2016 trendleri galerimize bakmayı unutmayın. İşte en trend 2016 tesetttür kombinleri !

 

Yorum Yap

Yorum yap

yorum