Tesettür Gelinlik Modelleri 2016

2016 Kapalı gelinlik modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri 2016 Düğün Sezonunda Ağırlıklı Olarak Dantel İşlemeli Detaylar ile Kapalı Gelin Adaylarının Gözlerini Kamaştırıyor !


2016 tesettür gelinlik modelleri trendlerinin arasından kapalı gelin adaylarına özel birbirinden güzel gelinlik koleksiyonlarını inceledik.2015 sezonunun kapandığı bu aylarda 2016 sonbahar yaz gelinlik modelleri şimdiden gelinlik vitrinlerinde yerlerini almaya başlamış vaziyette.

Yine yeniden o tatlı telaşların başlamasına az zaman kaldığını söylesek yanlış olmaz. O halde tesettürlü gelin adaylarının gelinlik seçimi işini kolaylaştırmak adına ve size sade, şık en çok tercih edilen gelinlik modellerini hazırladık.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri Trendleri Neler Olacak ?

Beyaz, ekru veya kırık beyaz rengi harici bir gelinlik giymek, yakın zamana kadar sıradışı bir tercih gibi görülüyordu. Fakat önceki senelerde ve 2015 gelinlik sezonun siyah kuşaklı gelinlik modelleri ile tabular yıkıldı. tesettür gelinlik modelleri 2016 koleksiyonları arasında da uçuk pembe ve pudra tonları da gelinlik modasına dahil olmuş durumda.

Tesettür gelinlik modelleri 2016
Tesettür gelinlik modelleri 2016

Ancak unutmamanız gereken her şeyden önce vücut tipinize en uygun gelinlik modelini seçmeniz gerekir. Bunun için de farklı gelinlik modelleri denemenizde fayda var.Tesettürlü gelin adayları gelinliği ve türban modeli ile bir bütün olması gerektiği için kapalı gelin adaylarının bu konuda işi daha zorlu olacak.

Tesettür Gelinlik Modellerinda Ayakkabı Uyumu Nasıl Olmalı ?

Gelinlik modelinin güzel ve uyumlu gözükebilmesi için ayakkabı seçimi çok önemlidir. Seçeceğiniz gelinlik ayakkabısı modelinin herşeyden önce rahatlığı ön planda olmalı. Bir çok gelin adayı gelinlik modelinin altından gelinlik ayakkabısının görünmeyeceğini düşünür fakat bu büyük bir yanılgıdır.

2016 Kapalı gelinlik modelleri
2016 Kapalı gelinlik modelleri

Çünkü gelinlik ayakkabıları bir çok şekilde gelinliğin altından gözükür ve gelinlikle uyumlu olmayan bir ayakkabı modeli ise göze hoş görüntü vermez.Elbette düğünlerde uzun saatler ayakta kalındığı hesaba katılırsa, ayakkabı seçiminde ilk koşul ayakların konforu olmasıdır. Rahat etmeyeceğiniz gelinlik ayakkabısını ilk giydiğinizde de anlamanız mümkün olacaktır.

Kapalı Gelinlik Modellerinde Hangi Aksesuar Seçimi Yapılmalıdır ?

En mutlu gününüz olan düğününüzde güzelliğinizi ve seçtiğiniz gelinlik modelinizi tamamlayacak can alıcı nokta, değerli özel taşlardan ve göz kamaştıran tasarımlardan oluşan mücevherlerdir bizim önerimiz zarif tasarımlardan yana olanıdır.Zaten muhtemelen türbanınızda ve gelinlik modelinizde yeteri kadar taşlı detaylar olacaktır.

Gelinlik 2016
Gelinlik 2016

Daha sade tasarımlı takı seçmeniz sizi hem gereğinden fazla detaya boğmayacak hemde daha şık gösterecektir.Unutmamız gereken birşey de şıklık abartı olmak değildir şıklık sadeliklede abartmadan da olabilir yeterki şık olmayı isteyin.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2016 Yılının En Güzel Koleksiyonları


Yorum Yap

Yorum yap

yorum