Pınar Şems Abiye Modelleri

Pınar Şems pelerinli elbise modelleri

Pınar Şems Abiye Modelleri Her Sezon Olduğu Gibi Bu Sezonda Tesettür Giyim Modasına Damgasını Vuruyor !


Pınar Şems tesettür giyim sektörünün en çok beğenilen ve en iyi tasarımlarından oluşan tesettür giyim markasıdır.Öyle ki ürün kalitesi Avrupa standartlarında ve son derece estetik tasarımlara sahip abiye modelleri, kap modelleri, etek modelleri ve tuniklerden oluşan çok çeşit ürün yelpazesine sahip bir marka olarak bilinir.

Bu ürün yelpazesinde en ön plana çıkan Pınar Şems abiye modelleri her vücut tipine uyumlu ve her zevke uygun şık parçalardan oluşmaktadır.Özellikle nişan gibi özel gecelerde giyilebilecek Pınar Şems tesettür elbise modelleri bir çok kesim tarafından beğenilmektedir.Tesettür Giyim Kabini olarak sizlere Pınar Şems imzalı yeni sezon abiye modellerini tanıtacağız.

Pınar Şems Nişanlık Modelleri

Pınar Şems abiye modelleri yeni sezonda da oldukça renkli şık ve asil bir koleksiyona imza atmış görünüyor.Ayrıca Pınar Şems abiye modelleri ile nişanlık beğenmekte zorlanan tesettürlü bayanların hayellerini süslemeye devam ediyor. Her genc kız  aklında canlandırdığı bir nişanlık modeli ve kafasında belirledigi bir renk muhakkak vardır.

Pınar Şems tesettür nişanlık

Pınar Şems tesettür nişanlık

 

Tesettür nişanlık modeli seçiminde bayanlarımızın işi bir kat daha zorlanır çünkü nişanlıkta renk tercihi de belirleriz gelinlikteki gibi sabit bir renk ile yola çıkmayız. Tesettür abiyelerde renk oldukca önemlidir aslında kişinin kendi üzerine yakışan ve içine sinen bir rengi bulması önemlidir.

Pınar Şems yeni abiye modelleri

Pınar Şems yeni abiye modelleri

 

Her Zevke Uygun Olarak Tasarlanmış Pınar Şems Abiye Modelleri

Pınar Şems yeni sezon abiye modelleri tamda bunu yapmış aslında her zevke uygun ve gönüllere hitap eden renklerden oluşan bir koleksiyona imza atmış. Çoğunlukla pastel tonlar ve 2016 tesettür giyim modasına damgasını vuracak olan bordo tonlarını da ön planda tutmuş gözüküyor.

Pınar Şems tesettür abiye 2016

Pınar Şems tesettür abiye 2016

 

Pınar Şems abiye modelleri arasında bir diğer dikkat çeken detay ise alt üst ikili takımlar ve uzun abiyeler oldukca şık ve gorülmeye değer parçalardan oluşmakta. Aşağıya doğru düz uçusan şifonlar ise yaz aylarında trend olacak tesettür abiyelerden olacağa benziyor.

Sizlerde bu yıl nişanlanmayı düşünüyorsanız yada özel davetlere katılacaksanız birbirinden güzel ve bir okadar da seçkin koleksiyonlardan oluşan Pınar Şems abiye modellerine galerimizden inceleyebilirsiniz.

Pınar Şems Abiye Modelleri Resimli Galerisi


Yorum Yap

Yorum yap

yorum