Mevlana Etek Modelleri

Muslima Wear mevlana etek

Mevlana etek modelleri yeni sezona damgasını vuruyor ! İşte en seçkin tesettür markalarının en yeni trend ve en özel mevlana etek modelleri !


Mevlana etek modelleri tesettürlü bayanların en sık tercih ettikleri ve günlük hayatlarında da rahatlıkla kullandıkları modeller arasında yer alıyor. 2016-2017 tesettür giyim sezonunda mevlana etek modelleri her bayanın zevkine uygun olarak tasarlanmış ve genç yaşlı her bayanın vazgeçilmez parçaları olarak karşımıza çıkıyor.

Mevlana Etekler Sezona Damgasını Vuruyor !

Tesettür giyimde uzun etek, kloş etek, kalem etek, verev etek modelleri bayanlarımızın en sık giydiği eteklerden bazılarıdır. Fakat şimdilerde sezona damgasını vuran pileli etekler genç tesettürlü bayanlarımız tarafından çok tercih ediliyor. Az pileli ve çok pileli olarak ikiye ayrılan pileli etek modelleri genç tesettürlü bayanlarımızın kendilerine yakıştırdıkları tesettür etek modelleri arasında yer alıyor.

Yeni mevlana etek
Yeni mevlana etek

Yeni Sezon Mevlana Eteklerde Hangi Kesimler Trend ?

Mevlana etek modelleri adeta her kesimden bayanın zevkine hitap ediyor diyebiliriz ve her türden takipçisi ve alıcısı olmaya devam etmekte. Tesettürlü olmayan bayanlar da mevlana etek modelleri arasında aradıklarını rahatlıkla bulabiliyorlar. Bol kesimi ile dikkat çeken ve tesettür giyime birebir uyan mevlana eteklerde yüksek belli, kloş ve pileli modeller daha çok ön planda. Bunların yanı sıra günlük hayatta rahatlıkla tercih edebileceğiniz askılı mevlana etekleri de 2016 yaz sezonunun beğenilen tasarımlarından olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni sezon mevlana etek modelleri koleksiyonlarında ise özellikle kalem etek, pileli etekler ve verev kesimlerine ağırlık vermiş durumda. Bu yeni trend tesettür etek modelleri adeta sezona damgasını vurdu diyebiliriz.

Pınar Şems yazlık etek
Pınar Şems yazlık etek

Mevlana Etek Markaları

Mevlana etek modellerinde en çok tercih edilen markalar ise Pınar Şems, Zernişan, Gamze Polat, Veteks ve Alvina’dır. Sizde eğer mevlana etek tutkunuysanız bu markaların yeni sezon tesettür etek koleksiyonlarına bakabilirsiniz.

Tesettür giyimin yeni trendi olan mevlana etek modellerini daha yakından incelemek isterseniz Tesettür Giyim Kabini olarak sizler için özenle seçtiğimiz seçkin markaların yeni sezon mevlana etek resimlerine göz atabilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür Mevlana Etek Modelleri Resimli Galerisi


Yorum Yap

Yorum yap

yorum