Genç Tesettür Giyim Modası

Genç tesettür elbise kombinleri

Genç Tesettür Giyim Modasına Dair Tüm Detaylar ve Kapalı Genç Hanımlara Özel Kıyafet Seçiminde Öneriler !


Genç tesettür giyim modelleri daha çok renkli tasarımlardan oluşan ve genç kapalı hanımların daha sıklıkla tercih ettiği spor tesettür kıyafetlerden oluşmaktadır.Özellikle 18-30 yaş arası kapalı hanımların tercih ettiği genç tesettür giyim modelleri yeni sezona ait birbirinden renkli ve tarz kıyafetleri göremeniz mümkündür.

Trend genç tesettür giyim modelleri Trend genç tesettür giyim modelleri

Vücudunuzu İyi Tanıyın

Her genç bayanın kendine özgü bir stil olmasını istemesi yaşın getirdiği bir gereksinim haline gelmiştir.Bunu dikkate alan tesettür giyim markaları birbirinden özel rahat ve kendine has çizgileri olan genç tesettür giyim modellerini genç kızlara sunmaktadır.Bu kıyafetler içinde seçiminizi yaparken kendi vücut ölçülerinizi iyi tanımazız gerekmektedir.Özellikle ergen yeni gelişmeye başlamış kızlar için bu kıstas son derece önemlidir.Çünkü kendi vücut ölçüne uygun kıyafet seçimi yapılmazsa hoş olmayan bir görüntü meydana çıkar ve buda genç kızları hayal kırıklığına yol açabilir.

Kilo Fazlası Olan Genç Tesettürlü Hanımlara Öneriler

Kilosu fazla olan genç kızlar özellikle koyu renk kıyafetler tercih etmesi doğru olacaktır.Bu koyu renk tesettür kıyafetler sizi olduğunuzdan daha zayıf ve zarif gösterceğinden hiç şüpheniz olmasın.Kilosu fazla olan bayanların açık renk hatları daha fazla belli eden tesettür kıyafetler yerine daha koyu tonlarda siyah,gri yada diğer renklerin koyu tonları kıyafetleri tercih etmesi daha isabetli bir karar olacaktır.Kış aylarında koyu renklere örnek olarak son yıllarda trend olan koyu haki yeşil tonlarıdır.Bu renkler ile kendinden emin ve son derece gençliği yansıtan tesettür kombinler elde edebilirsiniz.

Yaz Aylarına Özel Genç Tesettür Giyim Modelleri

Yaz aylarında ise daha açık renkler tercih edilmesi gerekir.Yaz aylarının trendi olan genç tesettür giyim renkleri ise  daha çok uçuk yeşil tonları, su yeşili, somon rengi ve son zamanlarda oldukça kendinden bahsettiren mint rengidir. Mint rengi özellikle tesettür giyim kıyafetlerine son derece yakışmakta olup genç hanımların tercihleri arasında sıkça gördüğümüz renk olmaya başlamıştır.Genç kızlar hiç çekinmeden diledikleri renkleri deneyebilirler sonrasında ruhunuzu yansıtan renklere karar verdikten sonra bu renk tonlarından oluşan kıyafetleri tercih edebilirler.

Genç stil tesettür abiye modelleri

Abartılı Tesettür Kıyafetlerinden Kaçının

Genç tesettürlü hanımların en büyük yaptıkları hatalardan biri ise yaşından büyük abartılı tesettür kıyafetler seçmeleridir.Bu ağır kıyafet modelleri hem gençliği yansıtmamakta hemde bir genç kıza yakışmadığını söylememiz yanlış olmayacaktır. Örneğin pullu payetli elbiseler, ağır desenli tesettür abiyeler yada pırıltılı kıyafetler yerine daha soft çizgileri olan ve özgür tasarımlardan oluşan ekoseli tesettür giyim modelleri genç kızlara daha çok yakışmakta olup gençliği yansıtmaktadır. Ayrıca pardesüler yerine daha modern ve spor tarzda olan kap ve trençkot modelleri tercih etmeniz sizin gençlik ruhunuzu dışarıya yansıtmaya yardımcı olacaktır.

Genç tesettür kot elbise

Genç tesettür kot elbise

Genç Tarz Eşarp Modelleri

Kıyafetlerinize uygun renkte olan eşarp modeli seçmelisiniz.Genç hanımlara daha çok yakışan düz renk şallar sizi oldukça spor tarzda gösterebilir.Ağır karışık desenli abiye tarzda başörtüsü yerine daha soft ve açık renkli eşarp modelleri tercihi yapmalısınız.Unutmayın siz genç bir bireysiniz bu gençlik ruhunu seçtiğiniz eşarp modeli ile yansıtabilirsiniz.

Genç Tesettürlü Ayakkabıları Nelerdir ?

Spor kıyafetlerin altına spor ayakkabı tercih edebilirsiniz.Bunun yanı sıra giydiğiniz tesettür etek modelinin altına rahat klasik converse tarzı ayakkabı modelleri tercihi doğru bir seçim olacaktır.Ayrıca son yılların trend tesettür ayakkabı modelleri timberland tarzı modellerdir.Bu model ayakkabı özellikle pantolon tercih eden genç tesettürlü hanımlar tercih edebilirler.Tesettür ruhuna zarar vermemesi açısından yüksek topuklu veya stilo ayakkabı modellerinden kaçınmak gerekir.

Bu yazımızda genç tesettür giyim trendlerini kombin, eşarp, abiye, ayakkabı seçimi üzerinden ele aldık. Eğer sezonlara göre genç tesettür giyim trendlerini görmek istiyorsanız aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

2016 genç tesettür abiye trendleri veya 2017 genç tesettür giyim trendlerini merak ediyorsanız üzerindeki linklere tıklayarak detaylı yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Genç Tesettür Giyim Yeni Sezon Modelleri Resimli Galerisi

 

Yorum Yap

Yorum yap

yorum