Bayramlık Tesettür Elbise Modelleri

Bayramlık tesettür giyim

Bayramlık Tesettür Elbise Modelleri Genellikle Abiyelerden Oluşmakta Fakat Bu Yaz Daha Farklı Kombinler Sizleri Bekliyor !


Bayramlık tesettür giyim parçalarının en çok tercih edilenleri abiyeler yine bu bayramda da yerini korusada özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi tunik ve kaplar bir hayli ön plana çıkıyor.Bayramlık tesettür elbise modelleri arasında yer alan bu tunik ve kaplar kolay kombin yapılması ve istenildiğinde hem sportif bir görünüm hemde klasik bir görünümün kolay sağlandığı için sıklıkla tercih edilmektedir.

Bayramlık Tesettür Abiyeler ve Alternatifleri

Bayramın yaz aylarına geldiği bu senelerde tesettürlü hanımların bayramlık kıyafetleri arasından seçim yapmakta bir hayli zor oluyor.Bu kıyafetler arasında klasik görünmeyi tercih eden ve her zaman resmi bir duruş sergilemek isteyen kapalı hanımların vazgeçilmezi tesettür abiye modelleri ön sıralarda vitrinleri süslüyor.Fakat başta dediğimiz gibi havaların sıcak olması bu ağır tesettür abiyelerin yerine daha rahat ve bol tesettür elbiseler yer alıyor.

Bayramlık tesettür elbise modelleri

Bayramlık tesettür elbise modelleri

Çiçek Desenli Tesettür Elbiseler İle Cıvıl Cıvıl Bir Bayram

Çiçekli motiflerden oluşan, desen desen her ortamda giyebileceğiniz tesettür elbise modelleri bayramlık olarakta kapalı hanımların ilgisini çekiyor.Hem bu desenli salaş elbise modelleri ile farklı bir çizgi yakalayacağınız gibi hemde bunaltıcı sıcak havalarda kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

 

Bayramlık çiçekli tesettür elbiseler

Bayramlık çiçekli tesettür elbiseler

Instagram-butik

Bayramın Vazgeçilmez Kombin Renkleri

Eğer sade ve şık görünmek isterseniz bu bayramda siyah ve beyazın harika uyumunu kıyafetlerinizde kombin yapabilirsiniz.Unutmayın bayram kombinine en uygun renkler siyah ve beyazdır.Uzun giyinmeyi tercih eden hanımlar için bu bayram birbirinden güzel ve farklı renklerden oluşan tesettür kap modelleri sizleri bekliyor.

Bayramlık tesettür uzun kombinler

Bayramlık tesettür uzun kombinler

Kap yada tunik modelleri ile yine aynı renk tonlarında klasik bir pantolon ve altına yarım topuklu ayakkabı ile kombin yapmanız sizi hem stil sahibi gösterecek hemde olduğunuzdan daha zayıf göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Bayramda yapabileceğiniz bir diğer kombin seçeneği etek ve gömlek ikilisidir.Bunların renk uyumlarına dikkat edip ayakkabı ve eşarpınızın da uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.Özellikle açık kahve tonları etek modelleri bayrama uygun ve trend renkler arasında yer alıyor, bu renge uygun beyaz bir gömlek ve yine eteğe uygun olan kahve tonlarında bir eşarp ile bayramda zerafetinizi gösterebilirsiniz.

Bayramlık tesettür abiye modelleri

Bayramlık tesettür abiye modelleri

Bayramlık tesettür kot gömlekler

Bayramlık tesettür kot gömlekler

Bayramlık İle Özel Gece Kıyafetlerini Birbirine Karıştırmayın !

Bayramlık tesettür elbise modelleri seçiminde dikkat etmeniz gereken husus bayram diye abartılı kıyafetlerden kaçınmanızdır.Maalesef bazı bayanlar bayram kıyafeti ile düğün kıyafetlerini birbirine karıştırmakta.Sakın unutmayın özel geceler ve düğünlerde giyeceğiniz abiye modelleri daha gösterişli olduğu gibi bayramlık tesettür abiyeler ise daha sade ve düz kesimlerden oluşmaktadır.Bunun ayrımını iyi yapmanızı öneriyoruz.

Bayramlık Tesettür Elbise Modelleri Resimli Galerisi


Yorum Yap

Yorum yap

yorum