Anne Kız Kıyafetleri

Yeni tesettür anne kız kıyafetleri

Anne kız kıyafetleri en uyumlu ve en şirin modelleri ile sizleri bekliyor. İşte tesettür anne kız kombinleri ve kombin yaparken dikkat edilmesi gerekenler.


Anne kız kıyafetleri son yılların en güzel ve en anlamlı akımı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu kombinler annelerin güzelliğini kızların şirinliğini giydikleri giysiler ile daha da ön plana taşımaktadır. Son zamanlarda sıkça gördüğümüz anne kız kıyafetleri genellikle tek parça elbiselerden oluşmaktadır. Elbiselerin yanı sıra pantolon ve gömlek yada etek ve gömlek olarak da karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz bu tatlı ve hoş anne kız kombinlerini detaylı inceleyelim.

İnsan sevdiği ile aynı kıyafeti giymeyi ister. Bu anne kız olsun baba oğul olsun hiç farketmez. Ama en çok anneler hayatlarının en değerli varlıkları prensesleri ile aynı kıyafeti giymeleri çok daha anlamlı olduğunu söyleyebiliriz.

Minik kızları ile uyumlu giyinmeyi isteyen anneler için anne kız kıyafetleri yeni sezonda da birbirinden güzel ve uyumlu modellerden oluşuyor.

Yeni Sezon Anne Kız Kıyafetleri

Tesettür anne kız elbise
Tesettür anne kız elbise

Yaz ayları için desenli ve düz tasarımlı elbiselerden oluşan anne kız kıyafetleri en çok talep gören modeller arasında yer almaktadır. Desenli elbise kombinleri daha çok günlük olarak kullanılırken düz modeller ise düğünlerde, davetlerde ve doğum günü partilerinde sık kullanılmaktadır. Özellikle anne kız kombinleri çocukların doğum gününde çok tercih edilmektedir. Anne kız kombinlerinde tesettürlü annelerin ilk tercihi olan elbiselerin yanı sıra kot gömlek ve pantolonlu kombinlerde yine en çok tercih edilenler arasındadır. 4-5 yaş grubu için son derece şirin ve anneye uyumlu kot kombinlerini bulabilirsiniz.

Yeni tesettür anne kız kıyafetleri
Yeni tesettür anne kız kıyafetleri

Anne Kız Kombini Yaparken Ağır ve Gösterişli Abiye Tarzı Kıyafetlerden Kaçının

Birbirinden zengin seçenekleri sizlere sunan anne kız kombinlerinde ufak bir püf noktasına da değinmeden geçmek istemiyorum. Anne kız kıyafet kombini yaparken kendi beğenip giyeceğiniz kıyafete kızınızın giyeceği kıyafete uydurmaya çalışmayın. Tam tersi kıyafetinizin dünya tatlısı prensesinizin giyeceği kıyafete uyumlu olmasına dikkat edin. Yani demem o ki ağır, gösterişli bir elbise seçip çocuğunuzunda buna benzer taşıyamacağı bir kıyafet giydirmeye kalkışmayın.

Tesettür anne kız kıyafetleri
Tesettür anne kız kıyafetleri

Tesettürlü Anne Kız Kombinlerini Nerede Bulabilirim ?

Günümüzde anne kız giyim akımı için pek çok tasarımcı ve markalarda bu şirin kombinleri tasarlamaktadır. Bu markaları tesettür giyim sektöründe de bulabilirsiniz. En güzel tesettürlü anne kız kıyafetleri ve kombinlerini Tuğba Venn, Sefa Merve, Gamze Polat, Gönül Kolat,  Modanisa gibi tesettür giyimin öncü kuruluşlarında bulabilirsiniz.

Anne Kız Kıyafetleri Resimli Galerisi


Yorum Yap

Yorum yap

yorum